Diyarbakır Class Nakliyat 2009 yılında Diyarbakır’da faaliyete girmiş bir nakliyat şirketidir. Firmamız kurulduğu günden bu yana daima müşteri memnuniyetini esas alarak bu günlere gelmeyi ve Diyarbakır’da adından sıkça söz ettirmeyi başarmış bir nakliye şirketidir. Kurumsal olarak hizmet veren firmamız ile tüm işlemlerinizin faturalı olmasının yanı sıra Diyarbakır şehirler arası nakliyat hizmetlerinde Class Nakliyat olarak sigorta yapma yükümlülüğümüz vardır. Eşya güvenliğini ön planda tutarak çalışan firmamız bu gün 6 farklı nakliye aracı ile evden eve nakliyat Diyarbakır hizmeti vermektedir.

Misyonumuz

Diyarbakır Class Nakliyat olarak, müşterilerimize en yüksek kalitede nakliyat hizmetleri sunmayı misyon edinmiş bir şirketiz. Misyonumuz, taşınma deneyimini müşterilerimiz için daha kolay, güvenli ve rahat hale getirmektir. Her adımda müşteri memnuniyetini ve eşyaların güvenliğini ön planda tutarız. Misyonumuz, her müşterimize güvenilirlik, profesyonellik ve özenle yaklaşarak, taşınma sürecini sorunsuz ve güvende hale getirmektir.

Vizyonumuz

Diyarbakır Class Nakliyat olarak vizyonumuz, nakliyat sektöründe öncü bir firma olarak tanınmak ve güvenilirlikte bir referans noktası olmaktır. Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunarak, sektördeki en iyi nakliyat firmalarından biri olarak öne çıkmayı hedefliyoruz. Vizyonumuz, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutarak, taşınma deneyimini sadece bir hizmetten çok daha fazlası haline getirmektir.